
Аяқ киімді тазалауға арналған машина Hurakan HKN-SCD03
- Бар
- Коды:170839
75 031 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SCD03 аяқ киімді жылтырататын машина қонақүйлерде, кеңселерде, қалалық пәтерлерде және саяжайларда қолданылады. Модель аяқпен басқарылатын және тазалауға және жылтыратуға арналған 2 щеткамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Кремге арналған сыйымдылық: 150 мл
- Қаптамадағы габариттері: 355х385х245 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Крем диспенсеріщеткалар саны | 2 |
| Қуат | 0.05 кВТ |
| Кернеу | 220В |
| Қолданылу саласы | тұрмыстық, кеңселік және қонақ үйлік |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 75 031 ₸


