
Cambro DT1220CW 135 мөлдір көрмелік науа
- Бар
- Коды:101146
23 020 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro DT1220CW 135 көрме науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жеңіл тағамдарды, кондитерлік өнімдерді, нан өнімдерін және басқа да дайын тағамдарды көрсету үшін қолданылады. Модель беріктігі жоғары Camwear® поликарбонатынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жинақталады
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Поликарбонат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 5969 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.4 кг |
| Биіктігі | 27 мм |
| Тереңдігі | 325 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 23 020 ₸











