
Науа Cambro 1520CT 138 қоңыр
- Бар
- Коды:101196
38 573 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1520CT 138 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель қалың қалыпталған беті бар берік және берік шыны талшықтан жасалған. Сырғымайтын беті ыдыс-аяқ пен сусындарды науада тасымалдау кезінде құлап кетуіне жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Тозуға төзімділігі және дақтардың түзілуіне төзімділігі жоғары
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 100 °С-қа дейін
- Машинада сирек жууға рұқсат етіледі
- Тазалау үшін абразивті тазартқыштар мен металл губкаларды пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 72627 / 138 1520CT |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.916 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Материал | Шыны талшық |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 515 мм |
- Бағасы: 38 573 ₸







