
Науа Cambro 1217FFH 166 қызғылт сары
- Бар
- Коды:101174
595 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1217FFH 166 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель полипропиленнен жасалған. Бұйым бетінің ерекше текстурасы сызаттарды сәтті жасырады және ыдыстардың сырғып кетуіне жол бермейді.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- 2 ыңғайлы тұтқа
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 80 °С-қа дейін
- Автоматты түрде жууға күніне 1 рет 60 секунд ішінде 80 °С-тан аспайтын температурада рұқсат етіледі
- Жинақталады
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан аздап ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1217FFH оранж.СН 72682 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.42 кг |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 595 ₸



