
Науа Cambro PT1400 167 қоңыр
- Бар
- Коды:101113
2 717 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro PT1400 167 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель полипропиленнен жасалған, оның ішкі жағы арнайы резеңкеленген кедір-бұдыр материалмен қапталған. Арнайы текстураланған жабын ыдыстардың сырғып кетуіне жол бермейді және сызаттарды жасырады.
Ерекшеліктері:
- Жоғары соққыға төзімділік және дақтардың пайда болуына төзімділік
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 80 °С-қа дейін
- Машинада сирек жууға рұқсат етіледі
- Жинақталады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.42 кг |
| Биіктігі | 9 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Резеңкеленген қаптамаартикул | 99369 / PT1400 қоңыр. / PT1400-167 |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | Шеңбер |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 2 717 ₸



