
Камбро науасы 1418FF 108 сары
- Бар
- Коды:101102
6 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1418FF 108 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель полипропиленнен жасалған. Бұйым бетінің ерекше текстурасы сызаттарды сәтті жасырады және ыдыстардың сырғып кетуіне жол бермейді.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 80 °С-қа дейін
- Автоматты түрде жууға күніне 1 рет 60 секунд ішінде 80 °С-тан аспайтын температурада рұқсат етіледі
- Жинақталады
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан аздап ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1418FF сары. ескерту. |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.52 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 6 278 ₸


