
Науа Cambro 2700СТ 110 қара
- Бар
- Коды:101190
39 112 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 2700ST 110 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель қалың қалыпталған беті бар берік және берік шыны талшықтан жасалған. Сырғымайтын беті ыдыс-аяқ пен сусындарды науада тасымалдау кезінде құлап кетуіне жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Тозуға төзімділігі және дақтардың түзілуіне төзімділігі жоғары
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 100 °С-қа дейін
- Машинада сирек жууға рұқсат етіледі
- Тазалау үшін абразивті тазартқыштар мен металл губкаларды пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 72630 / 110 2700CT |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.416 кг |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Материал | Шыны талшық |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | Сопақ |
| Ені | 685 мм |
- Бағасы: 39 112 ₸




