
Cambro 1418CT 110 науасы қара
- Бар
- Коды:101191
41 297 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1418ST 110 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель қалың қалыпталған беті бар берік және берік шыны талшықтан жасалған. Сырғымайтын беті ыдыс-аяқ пен сусындарды науада тасымалдау кезінде құлап кетуіне жол бермейді.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Тозуға төзімділігі және дақтардың түзілуіне төзімділігі жоғары
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 100 °С-қа дейін
- Машинада сирек жууға рұқсат етіледі
- Тазалау үшін абразивті тазартқыштар мен металл губкаларды пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 72624 / 110 1418CT / 1418CT-110 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.65 кг |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Шыны талшық |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 41 297 ₸








