
Науа Cambro 1800CT 418 сұр
- Бар
- Коды:101176
44 866 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1800CT 418 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель қалың қалыпталған беті бар берік және берік шыны талшықтан жасалған. Сырғымайтын беті ыдыс-аяқ пен сусындарды науада тасымалдау кезінде құлап кетуіне жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Тозуға төзімділігі және дақтардың түзілуіне төзімділігі жоғары
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 100 °С-қа дейін
- Машинада сирек жууға рұқсат етіледі
- Тазалау үшін абразивті тазартқыштар мен металл губкаларды пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан сәл өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 94755 / 1800CT |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.06 кг |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Материал | Шыны талшық |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | Шеңбер |
| Ені | 405 мм |
- Бағасы: 44 866 ₸






