
Науа Cambro VL3253 А83 гранит
- Бар
- Коды:106716
19 492 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro VL3253 A83 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель полиэфирлі талшықтан жасалған. Бұйымның беті тегіс және бұрыштары күшейтілген, бұл кездейсоқ соққылар мен құлау кезінде құрылымды қосымша қорғауды қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімділік -40-тан 130 °С-қа дейін
- Ыстық тағамдарды ұсынуға өте ыңғайлы
- Ыдыс жуғыш машинада жууға болады (күніне 3 ретке дейін)
- Тезірек кептіру және гигиеналық сақтау үшін ауа кеңістігін сақтай отырып жинақталады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 94690 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.75 кг |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 325 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | гранит |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 19 492 ₸


