
Камбро 1216 науасы
- Бар
- Коды:177801
36 040 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1216 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель жылдам кептіруге және сақтауға арналған шығыңқы аяқтармен жабдықталған. Науа резеңке беті бар соққыға төзімді шыны талшықтан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.67 кг |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Материал | Шыны талшық |
| Өндіруші ел | Италия |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 36 040 ₸


