
Науа Cambro 2900СТ 138 қоңыр
- Бар
- Коды:101187
65 177 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 2900ST 138 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель қалың қалыпталған беті бар берік және берік шыны талшықтан жасалған. Сырғымайтын беті ыдыс-аяқ пен сусындарды науада тасымалдау кезінде құлап кетуіне жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Тозуға төзімділігі және дақтардың түзілуіне төзімділігі жоғары
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 100 °С-қа дейін
- Машинада сирек жууға рұқсат етіледі
- Тазалау үшін абразивті тазартқыштар мен металл губкаларды пайдалану ұсынылмайды
- Жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаптамадағы саны | 6 дана. |
| Материал | Шыны талшық |
| Резеңкеленген қаптамаартикул | 33731 / 138 2900СТ |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | Сопақ |
| Ені | 735 мм |
- Бағасы: 65 177 ₸




