
Камбро науасы 1216FF 168 көк
- Бар
- Коды:101079
684 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1216FF 168 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель полипропиленнен жасалған. Бұйым бетінің ерекше текстурасы сызаттарды сәтті жасырады және ыдыстардың сырғып кетуіне жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Ыстыққа төзімділік -10-дан 80 °С-қа дейін
- Автоматты түрде жууға күніне 1 рет 60 секунд ішінде 80 °С-тан аспайтын температурада рұқсат етіледі
- Жинақталады
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан аздап ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 44818 / 1216FF-168 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.36 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 24 дана. |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 684 ₸


