
Науа Cambro 1216 504 (31х41см)
- Бар
- Коды:287554
3 135 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 1216 504 (31х41см) науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ беруге арналған. Модель қаттылық қабырғаларымен жабдықталған. Бұйым жоғары сападан жасалған
беті тегіс шыны талшық.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс жуғыш машиналарда ұзақ өңдеу цикліне шыдайды
- Ыдыстың салмағынан майыспайды
- Логотипті салуға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.45 кг |
| Тереңдігі | 415 мм |
| Материал | Шыны талшық |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Түсі | Алтын |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 3 135 ₸


