
Науа Cambro 9113CW 133 (ыстық тамақ үшін, 3 секц.)
- Бар
- Коды:287538
4 116 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro9113CW 133 ыстық тағамға арналған науа қоғамдық тамақтандыру орындарында кәсіби пайдалануға арналған. Бұйым жоғары сапалы соққыға төзімді мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- әртүрлі мәзірлер мен үлкен порцияларға арналған 3 терең бөлік
- Жинақталады
- Бекіткіш қақпақ (911CWC) мықтап жабылады. Мұқабаға бөлек тапсырыс беріледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Сарғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 65 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Материал | Поликарбонат |
| Өндіруші ел | АҚШ |
| Нысан | Тік бұрышты |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 4 116 ₸


