
Науа Cambro VTC3646T F88 қара емен
- Бар
- Коды:187361
23 503 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro VTC3646T F88 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель жоғары сапалы полиэфирден жасалған. Бұйым бетінің ерекше текстурасы сызаттарды сәтті жасырады және ыдыстардың сырғып кетуіне жол бермейді.
Ерекшеліктері:
- Ағаштың шынайы көрінісін беріктікпен үйлестіреді
- Текстуралы текстуралы өрнек науаны барлық жағынан толығымен жауып, нағыз ағаштың көрінісін береді
- Ағаштан жасалған науалармен салыстырғанда ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді
- -40-тан 90 °С-қа дейінгі температураға шыдайды
- Сызаттарға, дақтарға, химиялық заттарға және сынуға төзімді
- Ыдыс жуғыш машинада жууға жарамды
- Тиімдірек сақтау үшін жинақталады
- NSF тізіміне енгізілген
- Түсі: қара емен
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Науа VTC3646T F88 (35,5х45,7см) |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 дана. |
| Өндіруші ел | Германия |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | Ағаштың астында |
| Ені | 457 мм |
- Бағасы: 23 503 ₸



