
Науа GASTRORAG 1217FF қоңыр
- Бар
- Коды:110927
2 549 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 1217FF науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модельдің дәстүрлі тікбұрышты пішіні және 2 ыңғайлы тұтқасы бар.
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.46 кг |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 2 549 ₸


