
Науа GASTRORAG 1418FF сарғыш
- Бар
- Коды:110926
3 368 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 1418FF науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель дәстүрлі тікбұрышты пішінге ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сарғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.56 кг |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 3 368 ₸


