
Науа GASTRORAG 1600PT
- Бар
- Коды:110925
6 527 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 1600PT науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модельдің дөңгелек пішіні және арнайы сырғымайтын жабыны бар. Бұйым жоғары сапалы пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.71 кг |
| Тереңдігі | 405 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Шеңбер |
| Ені | 405 мм |
- Бағасы: 6 527 ₸


