
Науа GASTRORAG 9702B
- Бар
- Коды:110922
8 633 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG 9702B науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель дөңгелек пішінді және үстіне қойылған заттардың сырғып кетуіне жол бермейтін тығынмен қапталған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модельдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.4 кг |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Шеңбер |
| Түсі | Алтын |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 8 633 ₸


