
МЕТАЛЛ ҚОЛӨНЕР PST-II-G30 науасы
- Бар
- Коды:327577
5 040 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
METAL CRAFT PST-II-G30 науасы қоғамдық тамақтандыру орындарында ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге тамақ беру үшін қолданылады. Модель дөңгелек пішінді. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте әртүрлі өлшемдер көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Пішін | Дөңгелек |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.47 кг |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Болат |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 5 040 ₸


