
Науа ProHotel 1014ct/sp қара
- Бар
- Коды:119931
6 005 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 1014ct/sp науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты. Науа резеңкеленген жабыны бар көп қабатты пластиктен жасалған, бұл ыдыстардың сырғып кетуіне және оның бетінде сызаттардың пайда болуына жол бермейді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Резеңкеленген қаптамаартикул | 4080634 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Төртбұрыш |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 6 005 ₸


