
ProHotel JW-A1418P науасы қызыл
- Бар
- Коды:210863
6 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JW-A1418P науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты. Науа пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080812 |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 455 мм |
- Бағасы: 6 455 ₸


