
Тот баспайтын болаттан жасалған ProHotel STR16 науасы. болат
- Бар
- Коды:119980
17 475 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel STR16 науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйым дөңгелек пішінді. Науа тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080596 |
| Биіктігі | 25 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Шеңбер |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 17 475 ₸


