
Науа ProHotel 1520ct/sp қоңыр
- Бар
- Коды:119938
9 292 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 1520ct/sp науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты. Науа резеңкеленген жабыны бар көп қабатты пластиктен жасалған, бұл ыдыстардың сырғып кетуіне және оның бетінде сызаттардың пайда болуына жол бермейді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 25 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Резеңкеленген қаптамаартикул | 4080652 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 9 292 ₸


