
Науа ProHotel ZBL-804 қоңыр
- Бар
- Коды:119973
5 298 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel ZBL-804 науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты. Науа пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080645 / ZBL-804br |
| Биіктігі | 25 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 5 298 ₸


