
Науа ProHotel 1100ct/sp қара
- Бар
- Коды:119926
3 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 1100ct/sp науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйым дөңгелек пішінді. Науа резеңкеленген жабыны бар көп қабатты пластиктен жасалған, бұл ыдыстардың сырғып кетуіне және оның бетінде сызаттардың пайда болуына жол бермейді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 275 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Резеңкеленген қаптамаартикул | 4080611 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Шеңбер |
| Ені | 275 мм |
- Бағасы: 3 689 ₸


