
Науа ProHotel 1014ct/gf сұр
- Бар
- Коды:215024
10 377 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 1014ct/gf науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты. Науа резеңкеленген жабыны бар шыны талшықтан жасалған, бұл ыдыстардың сырғып кетуіне және оның бетінде сызаттардың пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Сұр |
| Материал | Шыны талшық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 255 мм |
- Бағасы: 10 377 ₸



