
Науа ProHotel 1600ct/gf қоңыр
- Бар
- Коды:119949
12 700 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 1600ct/gf науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйым дөңгелек пішінді. Науа резеңкеленген жабыны бар көп қабатты шыны талшықтан жасалған, бұл ыдыстардың сырғып кетуіне және оның бетінде сызаттардың пайда болуына жол бермейді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Қоңыр |
| Материал | Шыны талшық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 25 мм |
| Тереңдігі | 406 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Резеңкеленген қаптамаартикул | 4080621 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Шеңбер |
| Ені | 406 мм |
- Бағасы: 12 700 ₸


