
Науа ProHotel B06-M58L ағаш
- Бар
- Коды:119982
17 852 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel B06-M58L науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні тікбұрышты. Науа ағаштан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Материал | Ағаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080896 |
| Биіктігі | 48 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | қоңыр, қара |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 17 852 ₸


