
Науа ProHotel 2500ct/gf қара
- Бар
- Коды:119952
38 613 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel 2500ct/gf науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде ыдыс-аяқты тасымалдау және үстелге дайын тағамдарды ұсыну үшін қолданылады. Бұйымның пішіні сопақша. Науа резеңкеленген жабыны бар көп қабатты шыны талшықтан жасалған, бұл ыдыстардың сырғып кетуіне және оның бетінде сызаттардың пайда болуына жол бермейді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түсі | Қара |
| Материал | Шыны талшық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4080608 |
| Биіктігі | 35 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Сопақ |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 38 613 ₸


