
VIATTO PTC16 пиццаға арналған табақ
- Бар
- Коды:220546
6 640 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PTC16 пицца науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы үстелдерге, банкеттерге және буфеттерге қызмет көрсетуге арналған. Модель дөңгелек пішінді. Бұйым тағамдық алюминийден жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.34 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.39 кг |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Нысан | Шеңбер |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 6 640 ₸


