
Балыққа арналған науа VIATTO FP55
- Бар
- Коды:220544
11 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO FP55 балық науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы үстелдерге, банкеттерге және буфеттерге қызмет көрсетуге арналған. Модель сопақша пішінді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.625 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.7 кг |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Материал | Болат |
| Өндіруші ел | Үндістан |
| Нысан | Сопақ |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 11 141 ₸


