
VIATTO PTC13 пиццаға арналған табақ
- Бар
- Коды:220549
4 960 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PTC13 пицца науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы үстелдерге, банкеттерге және буфеттерге қызмет көрсетуге арналған. Модель дөңгелек пішінді. Бұйым тағамдық алюминийден жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.228 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.251 кг |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Нысан | Шеңбер |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 4 960 ₸


