
Науа VIATTO VA1217FF 430х300 мм қоңыр
- Бар
- Коды:287764
1 914 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA1217FF науасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде дастарханға түрлі тағамдарды ұсыну және ұсыну үшін қолданылады. Модель тікбұрышты пішінге ие. Бұйым полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Полипропилен |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Түсі | Қоңыр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1217FF |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.44 кг |
| Биіктігі | 30 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаптамадағы саны | 50 дана. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 1 914 ₸





