
Банкеттерге арналған науа OZTI 1000х650х20 мм
- Бар
- Коды:342236
104 609 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI науасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында банкеттерге қызмет көрсету үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0449.10065.01 |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана. |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Нысан | тік бұрышты |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 104 609 ₸


