
S20 / 30 үшін La Cimbali шыныаяқ жылытқышы
- Бар
- Коды:123323
990 414 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali шыныаяқ жылытқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда S20 және S30 кофе машиналарымен бірге әртүрлі кофе сусындарын дайындауға арналған ыдыстарды қысқа мерзімді сақтау және жылыту үшін ортақ пайдаланылады. Модель температураны реттеуге арналған диммермен және себеттері бар 2 сөремен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CUPWARMER |
| Биіктігі | 738 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 990 414 ₸



