
VIATTO VA-DC-A шыныаяқ жылытқышы
- Бар
- Коды:215706
234 053 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DC-A үстел үсті шыныаяқ жылытқышы кофеханаларда, барларда, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кофеқайнатқыштармен бірге әртүрлі кофе сусындарын дайындауға арналған ыдыстарды қысқа мерзімді сақтау және жылыту үшін ортақ пайдаланылады. Модельде шыныаяқтарға арналған 6 тік бөлік, қасықтарға арналған 3 бөлік және табақшаларға арналған платформа бар.
Ыдыс-аяқ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы цилиндрлік корпус
Қосымша сипаттамалар:
- Шыныаяқтардың диаметрі: 60-тан 90 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 620х620х710 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227398 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Шыныаяқтардың сыйымдылығы | 78 дана. |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қуат | 0.33 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 234 053 ₸


