
Қуыруға арналған таба GASTRORAG PE16-9.5WH 1,7 л
- Бар
- Коды:303954
8 207 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PE16-9.5Вт қуырғыш таба қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үй жағдайында тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель жылдам қыздыруды және жылуды бүкіл көлем бойынша біркелкі бөлуді қамтамасыз ететін капсулаланған сэндвич түбімен, ыңғайлы ұзын тұтқасымен, қақпағында бу шығаратын тесігі және жиегі бар. Бұйым алюминийден және тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шыны қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Индукциялық плиталарды қоса алғанда, плиталардың барлық түрлеріне жарамды
- С типті шыны қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Қақпақтың диаметрі: 160 мм
- Қабырғалардың қалыңдығы: 0,5 мм
- Түбінің қалыңдығы: 5,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Көлем | 1.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 130 мм |
- Бағасы: 8 207 ₸


