
Таба GASTRORAG PE18-10.5WH
- Бар
- Коды:303785
9 598 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PE18-10.5WH табасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үй жағдайында тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель сэндвич түбімен, 2 ыңғайлы тұтқамен және бу шығаратын тесігі бар қақпақпен және жиекпен жабдықталған. Бұйым толығымен алюминийден және 403 тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары металл штангадан жасалған.
Жеткізу көлеміне шыны қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Индукциялық плиталарды қоса алғанда, плиталардың барлық түрлеріне жарамды
Қосымша сипаттамалар:
- Қабырғалардың қалыңдығы: 0,5 мм
- Түбінің қалыңдығы: 5,5 мм
- Қақпақтың диаметрі: 180 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Кәстрөл |
| Материал | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 105 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 9 598 ₸


