
Қақпақ GASTRORAG P40-00-28
- Бар
- Коды:110888
6 841 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG P40-00-28 қақпағы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үйде кәстрөлдермен, кастрюльдермен, табалармен және басқа да пеш үстіндегі ыдыстармен бірге қолданылады. Модель эргономикалық пішінді ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым 18/10 тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Қалам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.53 кг |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 6 841 ₸


