
Қуыруға арналған таба GASTRORAG PE16-9.5
- Бар
- Коды:110902
10 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PE16-9.5 бұқтырылған таба қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель ыңғайлы ұзын тұтқамен жабдықталған. Бұйым толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шыны қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.54 кг |
| Биіктігі | 95 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 1.9 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 160 мм |
- Бағасы: 10 514 ₸


