
Таба GASTRORAG PE20-11.5
- Бар
- Коды:110900
13 214 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG PE20-11.5 табасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель сэндвич түбімен және 2 ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, сыртқы және ішкі бөліктері жылтыр қабатқа ие.
Жеткізу көлеміне шыны қақпақ кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.78 кг |
| Биіктігі | 115 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 3.6 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 13 214 ₸


