
Таба GASTRORAG P32-9.5-32
- Бар
- Коды:110881
24 049 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG P32-9.5-32 табасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ үй жағдайында тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель сэндвич түбімен және 2 ыңғайлы тұтқамен жабдықталған. Бұйым толығымен 18/10 тот баспайтын болаттан жасалған, сыртқы бөліктері жылтыр, ішкі бөліктері күңгірт.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.58 кг |
| Биіктігі | 125 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 9.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 320 мм |
- Бағасы: 24 049 ₸


