
ProHotel BARS60 қазаны
- Бар
- Коды:119718
41 249 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BARS60 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, кез келген қыздыру түрі бар пештерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін астыңғы дискі (сэндвич түбі) кесілген үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Түйіспелі дәнекерлеумен бекітілген ыңғайлы тұтқалар
* Өлшемдер тұтқалардың ұзындығын есепке алмай көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Түрі | Кәстрөл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4013302 / BARS60 induction |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 10.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 41 249 ₸


