
Қуыруға арналған таба ProHotel BARS56
- Бар
- Коды:119731
23 559 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған таба ProHotel BARS56 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциялық жылытуды қоса алғанда, жылытудың кез келген түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін астыңғы дискі (сэндвич түбі) кесілген үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Контактілі дәнекерлеумен бекітілген, сақтауға арналған тесігі бар ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4012259 / BARS56 induction |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 23 559 ₸


