
ProHotel BAR21 таба
- Бар
- Коды:119662
31 709 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR21 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, кез келген қыздыру түрі бар пештерде тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін илектелген астыңғы дискімен (түбі капсула) үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- "Xylan" күюге қарсы жабыны
- Сыртқы беті күңгірт жылтырату арқылы өңделеді
- Сақтауға арналған тесігі бар тойтармалардағы ыңғайлы тұтқа
- Бұйым бірнеше мың циклге дейін өнеркәсіптік жууға шыдайды
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021435 / BAR21 induction |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 31 709 ₸


