
ProHotel BAR22 таба
- Бар
- Коды:119661
35 904 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR22 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, жылытудың кез келген түрі бар пештерде тағамдардың кең ауқымын дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін илектелген астыңғы дискімен (түбі капсула) үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- "Xylan" күюге қарсы жабыны
- Сыртқы беті күңгірт жылтырату арқылы өңделеді
- Сақтауға арналған тесігі бар тойтармалардағы ыңғайлы тұтқа
- Бұйым бірнеше мың циклге дейін өнеркәсіптік жууға шыдайды
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021436 / BAR22 induction |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 240 мм |
- Бағасы: 35 904 ₸


