
Қуыруға арналған таба ProHotel BARS01
- Бар
- Коды:119732
20 071 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуыруға арналған таба ProHotel BARS01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукциялық жылытуды қоса алғанда, жылытудың кез келген түрі бар пештерде кең ауқымды тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін астыңғы дискі (сэндвич түбі) кесілген үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Контактілі дәнекерлеумен бекітілген, сақтауға арналған тесігі бар ыңғайлы тұтқа
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4012257 / BARS01 induction |
| Биіктігі | 90 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Көлем | 1.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 160 мм |
- Бағасы: 20 071 ₸


