
ProHotel BAR41 таба
- Бар
- Коды:119659
32 457 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel BAR41 табасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде индукцияны қоса алғанда, кез келген қыздыру түрі бар пештерде тағамдардың кең ауқымын дайындау үшін қолданылады. Түбі жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз ету үшін илектелген астыңғы дискімен (түбі капсула) үш есе жоғары температурада престеу арқылы жасалған. Бұйым сапалы және коррозияға төзімді 18/10 хром-никельді болаттан жасалған.
Қақпақ жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- "Xylan" күюге қарсы жабыны
- Сыртқы беті күңгірт жылтырату арқылы өңделеді
- Сақтауға арналған тесігі бар тойтармалардағы ыңғайлы тұтқа
- Бұйым бірнеше мың циклге дейін өнеркәсіптік жууға шыдайды
* Өлшемдер тұтқаның ұзындығын ескермей көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4021480 / BAR41 induction |
| Биіктігі | 55 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Индукциялық ыдыстарматериал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Баға сегменті | орташа |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 32 457 ₸


